Що краще: кредит чи очікування чуда?

Практично кожна людина хоча б раз в житті потрапляла в ситуацію, коли з’являється гостра необхідність в грошах. При цьому, не завжди необхідна велика сума. Частіше не вистачає коштів до зарплати, на ліки чи на оплату комунальних послуг. Практично завжди є потреба в невеликих сумах, які могли б виручити в тій чи іншій ситуації.

Багато хто запускає свою проблему та чекає, що гроші з1являться на звідки – як чудо. Інші ж беруть ситуацію під свій контроль та отримують кредит онлайн без відмов. Подібні маленькі рішення часто рятують від великого краху. Чому саме так відбувається? Як з’явилася система мікрокредитування? Та як вона працює?

Що таке мікрокредити та як вони використовуються?

Перша система мікрокредитів була розроблена Мухаммедом Юнусом – американським дослідником та економістом. Він провів невеликий експеримент, до якого були залучені різні люди. Метою дослідження було визначити, як діє на фінансовий стан видача невеликих сум грошей.

Виявилося, що якщо людині незначну кількість грошей в борг на короткий термін, вона не просто швидше повертає свій борг. Її фінансовий стан значно покращується. А той, хто дає багато мікрозаймів різним особам, може заробити на цьому немало коштів – абсолютно законним шляхом та без обману.

З часом Мухаммед Юнус відкрив свій банк, який ріс та розвивався саме на системі невеликих кредитів. Від нього перейняли ідею мікрокредитування інші фінансові організації. Сьогодні тисячі компаній пропонують невеликі суми коштів з мінімальним відсотковим збором. Можна навіть взяти кредит онлайн.

Сама ж система мікрокредитування досить проста. Клієнт, що потребує коштів, отримує їх саме тоді, коли в них є необхідність. За рахунок цього він не лише вирішує нагальні проблеми, але й покращує власне становище. Тому взяті в борг гроші повертаються у МФО досить швидко, практично немає випадків неповернення. Це досить вигідно і клієнтам, і організаціям.

Чому не варто чекати, поки з’являться кошти, а треба брати кредит?

Розв’язати фінансову проблему, очікуючи, що потрібні кошти з’являться раптово, не можна. Щоб ще більше не зав’язнути в боргах, можна скористатися саме сучасною системою кредитування. Невеликі фінансові організації пропонують дуже вигідні умови.

Отримані гроші в борг поліпшать фінансовий стан та допоможуть розв’язати термінові питання. Невеликі суми легко повернути кредиторам. При цьому, уся система працює, як налагоджений механізм. Божник не повинен просити кошти чи шукати кредитора. Увесь процес координується досвідченими спеціалістами, котрі можуть знайти оптимальні шляхи погашення заборгованості та можливості пролонгації кредиту.

Де можна взяти мікрокредит?

Перші мікрокредити видавалися виключно банками на не надто вигідних умовах. Це стосувалося відсоткових ставок, збору документів, пошуку поручителів, тощо. Сучасна система кредитування дуже відрізняється. На ринку фінансових послуг з’явилися нові «гравці». Це – мікрофінансові організації.

За своєю структурою вони набагато простіші, ніж банківські установи. Оскільки МФО мають чіткішу організацію, немає треби збирати велику кількість довідок. Такі установи займаються виключно невеликими кредитами, отже система налагоджена ідеально, а умови для всіх однакові та зрозумілі.

Взяти гроші в борг можна в офісах МФО. Проте найбільш зручний та сучасний варіант – кредит онлайн. Для його отримання достатньо мати паспорт, банківську карту та доступ до мережі. На сайтах МФО з хорошою репутацією завжди є автоматичний калькулятор, що підраховує оптимальну суму кредиту, відсоткові виплати, час погашення та інші параметри. Це зручно, безпечно та швидко.

Важливий момент, який варто відзначити – це можливість віддаленого погашення боргу. Виплати не обов’язково возити до офісів МФО. Прогрес дозволяє просто надсилати кошти в режимі онлайн. Для цього можна скористатися банківськими додатками, терміналами самообслуговування, тощо. Деякі користувачі МФО навіть ні разу не зустрічаються з представниками компанії. Вони отримують мікрокредит та виплачують борг віддалено.

Система мікрокредитування – прекрасне рішення різних проблем. Не варто чекати, що необхідні кошти просто з’являться нізвідки. Достатньо просто знайти потрібний ресурс та отримати їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3