Як відкрити банківську карту закордоном?

Дуже багато українців живуть та працюють за кордоном. Деякі з них успішно отримують оплату праці готівкою. Проте світ не стоїть на місці. Готівка потроху зникає з побуту, а на її місце приходять пластикові картки та віртуальні рахунки. З їхньою допомогою зручніше та вигідніше оплачувати покупки, квитки, послуги. Зрештою, через банківську систему переводяться кошти близьким в Україну.

Часто послугами закордонних банків користуються мандрівники та туристи. Вони можуть отримати моментальний кредит онлайн на карту, якщо складається скрута ситуація з особистими коштами. Часто система мікрокредитування просто рятує людей від біди.

Як же правильно скористатися закордонною банківською системою? Чи можливо оформити собі карту за межами рідної країни? Та як це зробити законно та безпечно?

Чи можна відкрити рахунок та оформити банківську картку в іншій країні?

Валютне законодавство України дозволяє фізичним особам відкривати рахунки в будь-яких закордонних банках. Кожен громадянин може отримати банківську картку за кордоном та використовувати її для своїх цілей. Він навіть може оформити кредит онлайн на карту, отриману в іншій країні.

Також варто зазначити, що віднедавна Національний Банк України не вимагає повідомлень про відкриття громадянами країни іноземних рахунків. Тепер це абсолютно конфіденційна інформація.

Як оформити банківську карту за кордоном?

Є два головних способи оформлення банківських рахунків та карт в інших країнах. Перший – отримання послуг закордонних відділень українських банків та фінансових організацій. Кожна особа може звернутися до таких філіалів та отримати свою картку на спільних для всіх умовах. Деякі банки дозволяють навіть отримати мікропозики. До прикладу, можна оформити в банку ПУМБ онлайн-кредит та успішно використовувати його кошти.

Другий спосіб – відкрити рахунок в іноземному банку. У такому випадку умови отримання картки залежать від самої організації та місцевого законодавства. Деякі МФО, до речі, видають займи на картки іноземних банків без будь-яких проблем.

І в першому, й в другому випадках необхідно підготувати такі документи:

  • внутрішній паспорт;
  • закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Іноземні банки можуть вимагати додаткові документи. Їх список залежить від установи та її вимог. Часто під час відкриття рахунку доводиться відповідати на додаткові питання. До прикладу, працівники банківської установи можуть запитати про ціль відкриття рахунку, куди та звідки будуть на нього нараховувати кошти, яким є джерело отримання коштів, тощо.

Важливо пам’ятати, що валютне законодавство України забороняє відкривати рахунки з кордоном для підприємницьких цілей без використання ліцензії Національного банку. Отриману картку можна буде використовувати виключно для особистих цілей, враховуючи отримання споживацьких кредитів та ін.

Також варто звернути увагу на те, що деякі закордонні банки мають окрему систему плати за обслуговування та комісійні виплати для громадян інших країн. За умовами обслуговування варто слідкувати дуже уважно. Якщо вчасно не заплатити комісію, картку можуть заблокувати, навіть якщо на ній є кредитні кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 1